Superkame naujus ir naudotus mobiliuosius telefonus, atliekame jų remontą, galimi keitimo variantai! Atnaujiname GPS navigacijų programinę įrangą bei žemėlapius!!! DĖMESIO persikėlėme į naujas patalpas Taikos pr. 35, Klaipėda

67.png

          Internete sklando gandai, kad Suomių kompanija „Nokia“, nusprendė atsisveikinti su savo operacine sistema „Symbian“ anksčiau, nei pati skelbė ar planavo. Gandų teigimu, kompanija ketina išleisti tik vieną naują mobilų įrenginį su šia operacine sistema, kuris turėtų pakeisti dabartinį N8 modelį. Naujasis modelis vadinsis Nokia 803.

          Prieš metus Nokia pranešė apie mobiliųjų telefonų gamyba su „Windows Phone“ operacine sistema, tačiau žadėjo ir toliau gaminti įrenginius su Symbian operacine sistema. Tačiau šaltinių teigimu atėjo laikas atsisakyti Symbian operacinės sistemos.

          Dabar matoma, jog šiems planams nelemta išsipildyti dėl mažų pardavimų, kurių lygis netenkina „Nokia“ vadovybės. Kompanijos vadovas Stephen Elop tokį apsisprendimą motyvavo „pasikeitusia padėtimi rinkoje“. Vis tik oficialiai „Nokia“ dar nepatvirtino, jog „išsižada“ „Symbian“. Taigi dar neaišku, kokia bus ateitis tų žmonių, kurie dabar darbuojasi prie „Symbian“ projektų.

 


© www.telija.lt, Visos teisės saugomos
Taikos pr. 35 Klaipeda, Įmonės kodas: 302708894
el.paštas: infoTelija@gmail.com, telefonas: +37065066000,+37068523777, skype: martini66000