Superkame naujus ir naudotus mobiliuosius telefonus, atliekame jų remontą, galimi keitimo variantai! Atnaujiname GPS navigacijų programinę įrangą bei žemėlapius!!! DĖMESIO persikėlėme į naujas patalpas Taikos pr. 35, Klaipėda

68.png

       Turintys „Nokia“ išmaniuosius telefonus su „Symbian^3” operacine sistema jau gali atsisiųsti „Nokia Belle“ atnaujinimą. Šis atnaujinimas buvo labai lauktas ir suteiks vartotojams begale naujovių, pagrindinės iš jų įdiegtos foto kameroje.

Atnaujinimą gali parsisiųsti: „Nokia N8“, „Nokia E7“, „Nokia E6“, „Nokia X7“, „Nokia C6-01“, „Nokia C7“ vartotojai. Kol kas liko nuskriausti Nokia 500 vartotojai jiems atnaujinimas išeis tik po savaitės.

    Atnaujinimas suteiks galimybę varotojams patogiau prisitaikyti darbastalius, jų kiekis išaugs iki šešių. Pagrindintinis atnaujinimas bus kameroje. Telefonu vaizdą bus galima filmuoti HD kokybe fiksuojant 30 kadrų per sekundę. Pagerinta ir naršyklė. „Nokia Belle“ vartotojai greitu metu galės parsisiųsti „Microsoft“ produktyvumo mikroprogramas, tokias kaip „Lync“ ir „OneNote“.

       Atsinaujinti mobilųjį telefoną gali patys vartotojai, tačiau primename, kad ši paslauga visiems „Telearena” klientams yra suteikiama nemokamai.

 


© www.telija.lt, Visos teisės saugomos
Taikos pr. 35 Klaipeda, Įmonės kodas: 302708894
el.paštas: infoTelija@gmail.com, telefonas: +37065066000,+37068523777, skype: martini66000