Superkame naujus ir naudotus mobiliuosius telefonus, atliekame jų remontą, galimi keitimo variantai! Atnaujiname GPS navigacijų programinę įrangą bei žemėlapius!!! DĖMESIO persikėlėme į naujas patalpas Taikos pr. 35, Klaipėda

134.png

   „Nokia“ kompanija, kaip ir žadėjo, pristatė naujuosius savo išmaniuosius telefonus su WP8 operacine sistema pavadinimais „Lumia 920“ bei „Lumia 820“.  Naujieji telefonai išsiskirs tuo, kad juos bus galima krauti bevieliu būdu, o „Lumia 920“ bus aprūpintas integruota „Nokia PureView“ technologija naudojančia kamera. Nokia teigė, kad naujoji jų kamera sugeria iki 5 kartų daugiau šviesos. Dėl šios priežasties nuotraukos darytos su šiuo mobiliuoju telefonu yra ženkliai ryškesnės nei nuotraukos darytos su konkurentų mobiliaisiais telefonais. „Lumia 920“ telefonas išsiskirs ir „Nokia City Lens“ funkcija, kuri bus susieta su „Nokia“ žemėlapių programa. „City Lens“ funkcija matomą miesto dalį ekrane papildys informacija apie toje gatvėje esančias parduotuves, kavines, viešbučius ar kitas lankytinas vietas.

 

Nokia Lumia 920

 

Nokia Lumia 820

 

   „Nokia“ kompanijos naujųjų telefonų pristatymo metu visų kvapą gniaužė nuotraukų bei filmuotos medžiagos kokybė. Naktį ar vakare darytos nuotraukos atrodė ypač gražios bei ryškios. Deja ši iliuzija greit subliuško. Sekančią dieną po pristatymo pocketnow.com komanda paskelbė, kad Nokia pristatymo metu rodė su profesionale kamera darytą video medžiaga, o neužilgo buvo rasti neatitikimai ir darytose nuotraukose. „Nokia“ kompanija išleido spaudos pranešimą atsiprašydama už klaidinantį pristatymą bei klaidinančią naujojo modelio reklamą. Daugelio nuomone „Nokia“ kompanija šioje situacijoje pasielgė netinkamai ir taip elgdamasi ji tik išbarstys savo vartotojus. 

 

 

 © www.telija.lt, Visos teisės saugomos
Taikos pr. 35 Klaipeda, Įmonės kodas: 302708894
el.paštas: infoTelija@gmail.com, telefonas: +37065066000,+37068523777, skype: martini66000