Superkame naujus ir naudotus mobiliuosius telefonus, atliekame jų remontą, galimi keitimo variantai! Atnaujiname GPS navigacijų programinę įrangą bei žemėlapius!!! DĖMESIO persikėlėme į naujas patalpas Taikos pr. 35, Klaipėda

279.png

„Sony" kompanija pastaraisiais metais tikrai nemiega. Sudrebinusi išmaniųjų telefonų pasaulį su tokiais modeliais kaip „Xperia Z1“ ar „Tablet Z“ ši kompanija nemiega ir toliau stengiasi tobulinti savo išmaniųjų telefonų liniją pristatydama dar du modelius.Sony Xperia T2 Ultra“ ir „Xperia E1“ du nauji išmanieji įrenginiai kurie turėtų papildyti „Xperia“ serijos gamą.

„Xperia T2 Ultra“ išmanusis telefonas, kuris pagal parametrus taikėsi į pusiau planšiatinių telefonų rinką ir turėtų konkuruoti su tokiais modeliais kaip „Samsung Galaxy Mega 6.3“ ir „Nokia Lumia 1320“. Šis modelis turės 6 colių HD ekraną su TRILUMINOS ir Sony Mobille Bravia Engine 2 technologijomis. Nugarinėje dalyje bus įdiegta 13MP foto kamera, o priekyje1.1 MP kamera skirta vaizdo pokalbiams. Xperia T2 Ultra taip pat turės keturių branduolių 1.4 GHz procesorių, 1 GB RAM, 8 GB vidinės atminties su galimybe praplėsti atmintį microSD kortelės pagalba. Telefoną bus galima įsigyti su vienos arba dviejų SIM kortelių palaikymu. Apačioje galite pasižiūrėti šį modelį pristatantį filmuką.

 

 

Sekantis modelis pavadinimu „Xperia E1“ turėtų patikti visiems muzikos mylėtojams. „Sony“ kompanijos teigimus šio modelio garsiakalbis sugeba atkurti garsą 100dB stiprumu. Šiame modelyje taip pat bus įdiegtas atskiras "Walkman" bei dainų perjungimo mygtukai. Šis modelis taip pat turės 4 colių ekraną atkuriantį WVGA raiška, dviejų branduolių 1.2 GHz procesorių 512 GB RAM ir 4 GB bendros vidinės atminties bei lizdą microSD kortelei. Telefoną bus galima įsigyti su vienos arba dviejų SIM kortelių palaikymu. 

 

Sony Xperia E1© www.telija.lt, Visos teisės saugomos
Taikos pr. 35 Klaipeda, Įmonės kodas: 302708894
el.paštas: infoTelija@gmail.com, telefonas: +37065066000,+37068523777, skype: martini66000