Superkame naujus ir naudotus mobiliuosius telefonus, atliekame jų remontą, galimi keitimo variantai! Atnaujiname GPS navigacijų programinę įrangą bei žemėlapius!!! DĖMESIO persikėlėme į naujas patalpas Taikos pr. 35, Klaipėda

26.png

        Telekomunikacijų milžinė „Google“ perka telefonų gamintoją „Motorola Mobility”. Tai yra pirmasis “Google” kompanijos žingsnis į mobiliųjų telefonų rinką. Pradėdama tiesiogiai gaminti mobiliuosius telefonus ši kompanija tiesiogiai konkuruos su šiuo metu pagrindiniai gamintojais: Samsung, HTC, Apple bei kitais.

 

        Apie „Motorolos“ kompanijos įsigyjimą „Google“ tinklaraštyje pranešė šios kompanijos vadovas Larry Page'as. Sandorio vertė – 12,5 mlrd. JAV dolerių. Tai jokiais būdais nereiškia, kad Google įsigijo visą “Motorola” kompanija. Primename, kad “Motorola”, 2010 m. vasario mėnesį skilo į dvi dalis. „Google“ įsigijo tą kompanijos dalį, kuri buvo atsakinga už „protingųjų“ telefonų bei planšetinių kompiuterių gamyba. Šis „Google“ žingsnis suprantamas. Daugeliui nepaslaptins, kad Apple, Microsoft bei Nokia ruošia bendrą ieškinį prieš „Google“, kad ši naudoja jų patentuotas technologijas. „Motorola mobilitį“ Viena daugiausiai patentų įregistravusi įmonė. Todėl įsigijusi šią kompaniją, „Google“ tvirčiau stovės teismuose.


© www.telija.lt, Visos teisės saugomos
Taikos pr. 35 Klaipeda, Įmonės kodas: 302708894
el.paštas: infoTelija@gmail.com, telefonas: +37065066000,+37068523777, skype: martini66000